1. VÝBER PRODUKTOV
Prvým krokom k úspešnému nákupu je výber správneho produktu. Na našich stránkach si vyberáte len z najkvalitnejších produktov. Vyberiete si požadované množstvo a farbu Vami vybraného materiálu, ktorý potrebujete. V prípade, že si neviete poradiť neváhajte nás kontaktovať emailom: info@prdesign.sk alebo telefonicky: +421 903 539 100.

2. NEZÁVÄZNÁ OBJEDNÁVKA
Po vybraní produktov prejdite do pokladne kde vyplníte fakturačné údaje a zvolíte si možnosť dopravy. Pri doprave máte na výber z rôznych možností, ktoré sú ponúkané pri danom druhu materiálu. Následne odošlete nezáväznú objednávku.

3. SPRACOVANIE
Následne my objednávku spracujeme. Pri výbere kalkulácie dopravy Vám bude vypočítaná cena dopravy s nakládkou a vykládkou materiálu. Túto cenovú ponuku Vám zašleme na email prípadne Vás budeme kontaktovať telefonicky. V prípade nejakých problémov s materiálom Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Následne bude na Vás či nám danú cenovú ponuku potvrdíte alebo zamietnete. V prípade, že danú cenovú ponuku potvrdíte Vám bude zaslaná predfaktúra, ktorú uhradíte na náš bankový účet. Po prijatí platby Vás budeme informovať emailom a pripravíme materiál na osobný odber alebo Vám ho doručíme.

4. TELEFONICKY, EMAIL
V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sme vám k dispozícii počas otváracích hodín na telefónnom čísle +421 903 539 100 alebo e-maily info@prdesign.sk.

E-mailovú komunikáciu vybavujeme priebežne aj mimo pracovné dni a mimo pracovný čas.

Prajeme príjemný a pohodlný nákup.